+420 720 135 955 info@armykup.cz

Doprava ZDARMA při objednávce zboží nad 4 000,-

90% produktů máme SKLADEM!

Zboží

odesíláme do 24 hodin!

ZASÍLÁME: GLS

Repliky samopalů úchvatné věrohodnosti

Patříte mezi vášnivé sběratele replik zbraní všeho druhu? Dokáže ve vás pohled na dokonale zhotovenou repliku zbraně vzbudit rozporuplné pocity? Nebo máte volné místo nad vaším krbem v obývacím pokoji a jste si jisti, že dokonale zhotovená replika zbraně se na takovém místě bude dokonale vyjímat? A co takhle začít u replik samopalů z Ameriky či Německa? Repliky samopalů vás nadchnou nejen svým sběratelským kouzlem ale i propracovaností o kterou se stará špičková Španělská firma Denix. Zmíněné repliky samopalů mají pohyblivý mechanizmus, tudíž samopal po stisknutí a natažení spouště cvakne. Ruku na srdce, není to úchvatná podívaná?

Samopal MP40

Repliky samopalů s naprosto dotaženým vzhledem

Nabízené repliky samopalů mají svůj vzhled dotažen k dokonalosti. Repliky sice nejsou schopné střelby, ovšem díky pohyblivému mechanizmu docílíte po natažení a spuštění samopalů cvaknutí. Vzhled jednotlivých zbraní vás uchvátí nejen svou propracovaností a věrohodným vzhledem, nýbrž i nevyčíslitelnou sběratelskou hodnotou, kterou se tyto zbraně pyšní. Žádná sběratelská vitrína jistě tímto skvostem nepohrdne.

Samopal PPŠ-41 Špagin

Rozmach samopalů za druhé světové války

Již na konci první světové války, zažily samopaly velký rozmach. Největšího obdivu a uznání se jim ovšem dostalo až v období druhé světové války, kdy se samopaly dostaly více ke slovu. Jednou z obrovských výhod samopalů je především jeho schopnost vysoké kadence na úkor malých rozměrů samotné zbraně. Ovšem nenechte se na první pohled zmást, německé či americké samopaly jsou ve své podstatě srovnatelně velké a účinné. Umístěte si tak nad svůj krb či pracovní stůl například věrohodnou repliku samopalu, který má své kořeny v Německu a není jim nikdo jiný než samopal MP-40, 9 mm s řemenem a v poměru 1:1. Nebo můžete dát přednost replice samopalu PPŠ-41 Špagin, který disponuje i nastavitelným řemenem. Ať již se ovšem rozhodnete pro jakoukoliv zbraň tak vězte, že obdiv sousedů a známých na sebe rozhodně nenechá dlouho čekat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..