+420 720 135 955 info@armykup.cz

Doprava ZDARMA při objednávce zboží nad 4 000,-

90% produktů máme SKLADEM!

Zboží

odesíláme do 24 hodin!

ZASÍLÁME: GLS

Repliky zbraní, ze kterých se vám zatají dech

Patříte mezi vášnivé milovníky historických zbraní? Zatajuje se vám dech jen při pouhém pohledu na repliku meče Karla Velikého či Excalibur? Pokud ano, jsou naše repliky zbraní přesně tím, co vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Nechte špetku historie nahlédnout do vašeho domu a vyzdobte si svou pracovnu, jídelnu či obývací pokoj dokonalou replikou meče, zbraně či coltu, který bude vytvářet dokonalou dobovou historii ve vašem příbytku.

Repliky zbraní, které kopírují originál

Ač jsou naše repliky zbraní takzvaně nestřelbyschopné, skvěle kopírují originál a mají naprosto bravurně zvládnutý funkční uzamykací mechanismus, otáčivý válec a rovněž pohybující se páky s naprosto funkčním vyhazovacím systémem. Vašemu interiéru trocha historie Divokého západu jistě neuškodí. Repliky zbraní má na svém kontě velmi populární firma Denix, která patří mezi jedničky ve svém oboru. Váš pokoj tak může zdobit například puška Winchester Yellow Boy či Mares Leg. Nejednomu milovníkovi těchto historických zbraní nyní jistě zaplesalo srdce radostí. Kupříkladu brokovnice velmi uznávaného a nekompromisního šerifa Wyatta Earpa či známá Henryho opakovačka jistě nesmí chybět ve vaší sbírce replik.

Replika Winchester Yellow Boy

Meč Karla Velikého či Excalibur vám rozhodně nesmí chybět ve sbírce

Meč krále Artuše, který je znám jako Excalibur můžete bez větších výčitek umístit nad rodinný krb či pracovní stůl. Jelikož jsou repliky zbraní jako opravdové, nesmí chybět ani gravírování a věhlasný nápis Excalibur. Tento světoznámý meč je rovněž velmi často spojován s kouzelníkem Merlinem a jsou mu připisování magické síly. Tento meč bude skvěle zdobit váš byt a rovněž může posloužit i pro účely filmařů, kteří se neobejdou bez perfektní repliky tohoto meče, opředeného spoustou příběhů a legend. Nechte se zasvětit do dávných dob společně s velmi věrohodnými replikami zbraní všeho druhu.

Meč Excalibur

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..