+420 720 135 955 info@armykup.cz

Doprava ZDARMA při objednávce zboží nad 4 000,-

90% produktů máme SKLADEM!

Zboží

odesíláme do 24 hodin!

ZASÍLÁME: GLS

Repliky mečů dechberoucí věrohodnosti

Patříte mezi fanoušky historických filmů? Máte slabost pro historicky významné panovníky dob dávno minulých? Anebo se řadíte mezi vášnivé sběratele historických replik zbraní všeho druhu? Ať již se řadíte do jakékoliv skupiny, jistě vás osloví repliky mečů, na které se specializuje náš sortiment historických zbraní. Dokonce některé námi nabízené repliky mečů můžete využít i jako divadelní či dokonce filmové rekvizity. Věrohodnost těchto replik je totiž doslova a do písmene dechberoucí.

Meč Robin Hood

Repliky mečů perfektní kvality a dokonalého zpracování

Jedinečnost a dokonalost našich mečů je očividná. Muzejní zpracování replik mečů přímo vybízí k použití jakožto filmové či divadelní rekvizity. Repliky jsou zhotovovány jako věrohodné kopie mečů velmi známých a věhlasných panovníků z celého světa. Kupříkladu stojí jistě za zmínku meč Karla Velikého, Kryštofa Kolumba či velmi populární Excalibur, který je opředen velkou spoustou záhad. A je v mnoha pověstech spojován s magickými vlastnostmi kouzelníka Merlina. Příběh tohoto slavného meče je znám pouze z legend, o jejichž pravdivosti bychom se mohli pouze dohadovat. Jedno je ovšem jasné, a sice že tento meč bude jistě velmi vhodně zdobit zeď nad vaším krbem v pracovně či v obývacím pokoji. Použít se rovněž dá i jako již několikrát zmíněná filmová či divadelní rekvizita.

Meč Excalibur

Je libo období Anitky či raného Středověku?

Repliky mečů, které máme ve své nabídce, osloví jak milovníky Antiky, tak i raného Středověku. Repliky mečů z těchto období vás jistě chytnou za srdce. Proč? Protože nejeden milovník historických filmů se jen zřídka obejde bez dokonale zhotovené repliky zbraně, kterou jeho hrdina oplýval na filmovém plátně. Každý meč, stejně tak jako jeho majitel má svůj jedinečný příběh, který vás vtáhne do světa rytířů a panovníků všeho druhu. Pokud navíc patříte mezi divadelního či filmového herce, který se musí do role některého z panovníků dokonale vžít, je pro vás věrohodná replika meče doslova nutností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..