+420 720 135 955 info@armykup.cz

Doprava ZDARMA při objednávce zboží nad 4 000,-

90% produktů máme SKLADEM!

Zboží

odesíláme do 24 hodin!

ZASÍLÁME: GLS

Repliky revolverů nejen pro vášnivé sběratele

Milujete westernové filmy, kde kovbojové tasí ze svých pouzder jednu úchvatnou zbraň za druhou? Toužíte po tom, aby vaši zeď zdobila věrohodná replika některé z těchto zbraní divokého západu? Nebo dáte raději přednost zbraním z dob občanských válek či námořních bitev? Ať tak či onak, pro vás naše repliky revolverů budou tím pravým potěšením. Ptáte se proč? Jednoduše proto, že jejich věrohodnost vás dostane do kolen.

Repliky revolverů, které se Vám budou líbit

Jak již bylo řečeno v úvodu, milovníci historických zbraní si v našem sortimentu jednoznačně vyberou tu správnou zbraň, která bude jejich srdci nejblíže. Repliky revolverů jednoduše nerozeznáte od originálu. Rozměry zbraní, jejich váha, vzhled a finální design je přesnou kopií originálu, který vás uchvátí v každém westernovém filmu. Každé historické období má totiž svou specifickou zbraň, která je pro něj typická. Vlastnit tak můžete celou sbírku fenomenálních replik, které vám bude každý jen tiše závidět. Co tedy takhle držet v ruce oblíbenou zbraň Wyatta Earpa, zvanou Peacemaker či mosazný colt Cavalerie, který byl nedílnou součástí výbavy amerických jezdců na koních? Nebo dáte raději přednost revolveru Smith Wesson ráže 45, který proslul svou rolí ve filmech Rychlejší než smrt či 3:10 vlak do Yumy?

Funkční mechanismus replik

Pokud si myslíte, že vzhledem funkce replik končí, jste na omylu. Repliky revolverů mají kromě jiného i naprosto funkční mechanismus, který po natažení úderníku cvakne a bubínek zbraně se pootočí. Některé zbraně je dokonce možné doplnit i kopií nábojnic či do nich vložit malé kapslíky, přičemž poté zbraň začne imitovat i střelbu. Tyto jsou vhodné i pro divadelní účely, kdy je třeba v divácích vzbudit jistou autentičnost hry. Ještě stále přemýšlíte nad tím, čím vyplníte volné místo nad vaším krbem či pracovním stolem v kanceláři?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..