+420 720 135 955 info@armykup.cz

Doprava ZDARMA při objednávce zboží nad 4 000,-

90% produktů máme SKLADEM!

Zboží

odesíláme do 24 hodin!

ZASÍLÁME: GLS

Samurajské meče nejen pro sběratele

Doba, která se vztahuje ke středověkému Japonsku, je beze sporu velmi uhrančivá. V nejednom sběrateli pak tato doba vzbudila touhu po tom vlastnit alespoň něco málo z dob samurajů, kteří svým pánům vždy sloužili věrně a oddaně. Pokud tedy i vy patříte mezi sběratele či vášnivé obdivovatele této doby, jsou pro vás samurajské meče tím pravým skvostem, který ve vaší domácnosti rozhodně nesmí chybět.

Úchvatná doba, která vás dostane

Doba, kdy se mezi základní zbroj řadila právě skvostná katana, byla více než famózní. Zachování cti v této nehostinné době, pro tamní znamenalo vše. Jejich oddanost a bojeschopnost neznala mezí, tudíž každý vlastník katany přesně věděl, jak s touto zbraní správně zacházet a kam přesně mířit. Samurajové své samurajské meče doslova a do písmene obdivovali a to zejména proto, že jim tyto zbraně sloužili v případech, kdy museli za každou cenu ochránit svého pána, kterého uctívali.

Milovníci bojového umění si mnou ruce

Milovníci bojového umění nad překrásnou replikou katany jistě stráví několik hodin a věnují ji množství údivných pohledů. A není se rozhodně čemu divit. Tyto překrásné zbraně si jistě zaslouží obdiv nejednoho vášnivého vyznavače bojového umění či milovníka historie. Tyto překrásné repliky totiž slouží jako dokonalé dekorace, nad kterými si mne ruce nejeden milovník bojů či dychtivý sběratel.

Autentičnost mečů vás nadchne

Autentičnost samurajských mečů je více než dokonalá. Svým vzhledem i provedením se může poměřovat s originály, které jsou od těchto replik takřka k nerozeznání. Při výrobě těchto katan je využito, co možná nejvíce kvalitních surovin, které si jen dokážete představit. Kupříkladu se na výrobu používá japonská bavlna a uhlíková ocel zase zdobí samotnou čepel, která se pyšní perfektním provedením ve všech směrech. Vězte proto, že tento skvost vám ve vašem domě dělat ostudu rozhodně nebude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..